1FE1051-6WN10-1BA0
SIMOTICS M Silnik synchroniczny
Podobny do ilustracji lub zdjęcia symbolu
BVS Electronics: Certyfikowana jakość
Naprawy zgodnie z Dyrektywą Maszynową 2006/42/WE
Inne korzyści BVS
Korzystasz z:
Twoje korzyści z BVS Electronics
Proszę wybrać opcję:
Naprawa
Naprawa produktu - regeneracja*
Dostupnost: Výkonnost k dispozici
Dodací lhůta: 2-3 tygodnie
Cena: na vyžádání
Naprawa ekspresowa*
Dodací lhůta: na vyžádání
Cena: na vyžádání
Czyszczenie i inspekcja**
Dodací lhůta: 2-3 tygodnie
Wymiana
Część wymienna po kompletnej naprawie regeneracyjnej*
Dostupnost: na vyžádání
Dodací lhůta: na vyžádání
Zakup
Część zamienna po kompletnej naprawie regeneracyjnej*
Dostupnost: na vyžádání
Nowa część*
Niepotrzebne już komponenty? Zamienimy je w gotówkę!
Złóż zapytanie już teraz!
📞 Tel.: +49 6181 95404-207
✉️ E-mail: ankauf@bvs-electronics.com
Verschwenden
SIMOTICS M wbudowany silnik synchroniczny z linką DC 600 V, 105K, IP00, 6-biegunowy komponenty indywidualne: wirnik stojan, 10 Nm, In=14 A, 6.3 kW NN=6000 obr/min, Nmax=12000 obr/min czujnik temperatury KTY84 CHŁODZENIE WODNE; Osłona górna z standardową ochroną 2x czujnik temp. STANDARDOWA KURTYNA CHŁODZĄCA; BEZ RURKI WIRNIKA; WOLNE KOŃCE PRZEWODÓW L=1.5M