1FE1051-6WN10-1BA0
SIMOTICS M Szinkron beépítő motor
Hasonló illusztráció vagy szimbólum fotó
BVS Electronics: Tanúsított minőség
Javítások a gépi irányelv 2006/42/EK szerint
További BVS előnyök
Ön az alábbiakból profitál:
Az Ön BVS Electronics előnyei
Kérjük, válasszon egy lehetőséget.:
Javítás
Teljeskörű termékfelújítással egybekötött javítás*
Elérhetőség: Elérhető teljesítmény
Szállítási határidő: 2-3 hét
Ár: kérésre
Sürgősségi javítás*
Szállítási határidő: kérésre
Ár: kérésre
Tisztítás és ellenőrzés**
Szállítási határidő: 2-3 hét
Csere
Csere - teljeskörűen felújított berendezésre*
Elérhetőség: kérésre
Szállítási határidő: kérésre
Vásárlás
Teljeskörűen felújított berendezés vásárlás*
Elérhetőség: kérésre
Új berendezés*
Nincs már szüksége az alkatrészekre? Pénzzé tesszük őket!
Verschwenden
SIMOTICS M beépített szinkronmotor DC link 600 V, 105K, IP00, 6 pólusú egyedi alkatrészek: rotor stator, 10 Nm, In=14 A, 6.3 kW NN=6000 rpm, Nmax=12000 rpm hőmérséklet érzékelő KTY84 VÍZ HŰTÉSŰ; Felső burkolat standard védelemmel 2x hőmérséklet érzékelő STANDARD HŰTŐ KABÁT; ROTOR HÜVELY NÉLKÜL; SZABAD VEZETÉK VÉGEK L=1.5M