1FE1051-6WN10-1BA0
SIMOTICS M synchronní motor
Podobný obrázek nebo symbolické foto
BVS Electronics: Certifikovaná kvalita
Opravy podle směrnice o strojních zařízeních 2006/42/EG
Další výhody BVS
Profitujete z:
Vaše výhody s BVS Electronics
Zvolte prosím variantu:
Oprava
Kompletní repase produktu*
Dostupnost: K dispozici napájení
Dodací lhůta: 2-3 týdny
Cena: na vyžádání
Expresní kompletní repase*
Dodací lhůta: na vyžádání
Cena: na vyžádání
Čištění a revize**
Dodací lhůta: 2-3 týdny
Výměna
Díly výměnou kompletně repasované*
Dostupnost: na vyžádání
Dodací lhůta: na vyžádání
Koupě
Náhradní díly kompletně repasované*
Dostupnost: na vyžádání
Nové díly*
Už nepotřebné komponenty? Proměníme je v hotovost!
Požádejte o nabídku nyní!
📞 Tel.: +49 6181 95404-207
✉️ E-mail: ankauf@bvs-electronics.com
Verschwenden
SIMOTICS M vestavěný synchronní motor DC link 600 V, 105K, IP00, 6-pólové jednotlivé komponenty: rotor stator, 10 Nm, In=14 A, 6.3 kW NN=6000 ot./min, Nmax=12000 ot./min teplotní senzor KTY84 VODNÍ CHLAZENÍ; Nad hlavou uzávěr s standardní ochranou 2x tepl. senzor STANDARDNÍ CHLAZENÍ JACKET; BEZ ROTOROVÉHO RUKÁVU; VOLNÉ KONCE KABELŮ L=1.5M