3RK7271-1AA30-0AA0
SIMATIC S7-1200, DCM 1271 Datenentkopplungsmodul
Podobný obrázok alebo ilustračná fotka
BVS Electronics: Certifikovaná kvalita
Opravy podľa smernice o strojových zariadeniach 2006/42/ES
Ďalšie výhody BVS
Využívate:
Vaše výhody s BVS Electronics
Vyberte možnosť:
Opravy
Repasácia produktu*
Dostupnosť: Dostupné napájanie
Dodacia lehota: 2-3 týždne
Cena: na vyžiadanie
Expresná kompletná oprava*
Dostupnosť: Dostupné napájanie
Dodacia lehota: na vyžiadanie
Cena: na vyžiadanie
Čistenie & revízia**
Dodacia lehota: 2-3 týždne
Výmena
Kompletne repasovaný diel výmenou*
Dostupnosť: na vyžiadanie
Dodacia lehota: na vyžiadanie
Nový diel výmenou*
Dostupnosť: na vyžiadanie
Nákup
Kompletne repasovaný náhradný diel*
Nový diel*
Už nepotrebné komponenty? Premeníme ich na hotovosť!
Požiadajte o ponuku teraz!
📞 Tel.: +49 6181 95404-207
✉️ E-mail: ankauf@bvs-electronics.com
Verschwenden
SIMATIC S7-1200, DCM 1271 Data decoupling module for AS-i Master CM 1243-2 IN: 24 V / 30 V DC OUT: 1x AS-Interface, 4 A Integrated overload protection integr. ground fault detection Signaling contact