3RK7271-1AA30-0AA0
SIMATIC S7-1200, DCM 1271 Datenentkopplungsmodul
Sostituzione nuovo pezzo*
Verschwenden
SIMATIC S7-1200, DCM 1271 Data decoupling module for AS-i Master CM 1243-2 IN: 24 V / 30 V DC OUT: 1x AS-Interface, 4 A Integrated overload protection integr. ground fault detection Signaling contact