RAC2.2-150-460-AOI-Z1
RAC2.2
Podobny do ilustracji lub zdjęcia symbolu
BVS Electronics: Certyfikowana jakość
Naprawy zgodnie z Dyrektywą Maszynową 2006/42/WE
Inne korzyści BVS
Korzystasz z:
Twoje korzyści z BVS Electronics
Proszę wybrać opcję:
Naprawa
Naprawa produktu - regeneracja*
Dostupnost: Výkonnost k dispozici
Dodací lhůta: 2-3 tygodnie
Cena: na vyžádání
Naprawa ekspresowa*
Dodací lhůta: na vyžádání
Cena: na vyžádání
Czyszczenie i inspekcja**
Dodací lhůta: 2-3 tygodnie
Wymiana
Część wymienna po kompletnej naprawie regeneracyjnej*
Dostupnost: na vyžádání
Dodací lhůta: na vyžádání
Zakup
Część zamienna po kompletnej naprawie regeneracyjnej*
Dostupnost: na vyžádání
Nowa część*
Niepotrzebne już komponenty? Zamienimy je w gotówkę!
Złóż zapytanie już teraz!
📞 Tel.: +49 6181 95404-207
✉️ E-mail: ankauf@bvs-electronics.com
Verschwenden
RAC2.2; 150A; 3*AC 400V/50HZ, 3*AC 460V/60 HZ; ANALOGUE (+/- 10V); WITHOUT SECOND ENCODER INPUT; INCREMENTAL ENCODER OUTPUT; ADDITIONAL BLEEDER (FOR BRAKING WITH MAINS FAILURE); INTERNAL BLOWER