SMC-6000A
SMA SUNNY MINI CENTRAL SMC-6000A
Hasonló illusztráció vagy szimbólum fotó
PV Info
Javítási szolgáltatás a tápegység szintjén
BVS Electronics: Tanúsított minőség
Javítások a gépi irányelv 2006/42/EK szerint
További BVS előnyök
Ön az alábbiakból profitál:
Az Ön BVS Electronics előnyei
Kérjük, válasszon egy lehetőséget.:
Javítás
Teljeskörű termékfelújítással egybekötött javítás*
Elérhetőség: Elérhető teljesítmény
Szállítási határidő: 2-3 hét
Ár: kérésre
Sürgősségi javítás*
Szállítási határidő: kérésre
Ár: kérésre
Tisztítás és ellenőrzés**
Szállítási határidő: 2-3 hét
Nincs már szüksége az alkatrészekre? Pénzzé tesszük őket!
Verschwenden
SMA SUNNY MINI CENTRAL SMC-6000A central inverter The SMA SUNNY MINI CENTRAL 4600A, 5000A and 6000A are installed wherever galvanic isolation is required. This makes them internationally applicable, with flexible connection options. The SMA SUNNY MINI CENTRAL inverters can be used with both crystalline cells and thin-film modules. Thanks to graded The SMA SUNNY MINI CENTRAL 5000A and 6000A are ideal for three-phase systems, while the 4600A is designed for use in single-phase PV systems. Active temperature management OptiCool Best adaptation efficiency thanks to MPP control OptiTrac Suitable for generator grounding SUNCLIX DC plug-in system Galvanic isolation Integrated DC switch-disconnector ESS SMA Power Balancer for three-phase network connection