RAC4.1-400-460-AOD-W1
RAC4.1
Hasonló illusztráció vagy szimbólum fotó
BVS Electronics: Tanúsított minőség
Javítások a gépi irányelv 2006/42/EK szerint
További BVS előnyök
Ön az alábbiakból profitál:
Az Ön BVS Electronics előnyei
Kérjük, válasszon egy lehetőséget.:
Javítás
Teljeskörű termékfelújítással egybekötött javítás*
Elérhetőség: Elérhető teljesítmény
Szállítási határidő: 2-3 hét
Ár: kérésre
Sürgősségi javítás*
Szállítási határidő: kérésre
Ár: kérésre
Tisztítás és ellenőrzés**
Szállítási határidő: 2-3 hét
Csere
Csere - teljeskörűen felújított berendezésre*
Elérhetőség: kérésre
Szállítási határidő: kérésre
Vásárlás
Teljeskörűen felújított berendezés vásárlás*
Elérhetőség: kérésre
Új berendezés*
Nincs már szüksége az alkatrészekre? Pénzzé tesszük őket!
Verschwenden
RAC4.1; 400A; 3*AC 400/50HZ, 3* AC 460V/60HZ; ANALOGUE (+/- 10V); WITHOUT SECOND ENCODER INPUT; POSITION COMMAND VALUE, DIGITAL (16 BIT PARALLEL); WITHOUT ADDITIONAL BLEEDER; INTERNAL BLOWER