RAC2.2-150-460-DOO-W1
RAC2.2
Verschwenden
RAC2.2; 150A; 3*AC 400V/50HZ, 3*AC 460V/60 HZ; DIGITAL (16 BIT PARALLEL); WITHOUT SECOND ENCODER INPUT; WITHOUT ADDITIONAL INTERFACES; WITHOUT ADDITIONAL BLEEDER; INTERNAL BLOWER