RAC2.2-150-460-APD-Z1
RAC2.2
Podobný obrázek nebo symbolické foto
BVS Electronics: Certifikovaná kvalita
Opravy podle směrnice o strojních zařízeních 2006/42/EG
Další výhody BVS
Profitujete z:
Vaše výhody s BVS Electronics
Zvolte prosím variantu:
Oprava
Kompletní repase produktu*
Dostupnost: K dispozici napájení
Dodací lhůta: 2-3 týdny
Cena: na vyžádání
Expresní kompletní repase*
Dodací lhůta: na vyžádání
Cena: na vyžádání
Čištění a revize**
Dodací lhůta: 2-3 týdny
Výměna
Díly výměnou kompletně repasované*
Dostupnost: na vyžádání
Dodací lhůta: na vyžádání
Koupě
Náhradní díly kompletně repasované*
Dostupnost: na vyžádání
Nové díly*
Už nepotřebné komponenty? Proměníme je v hotovost!
Požádejte o nabídku nyní!
📞 Tel.: +49 6181 95404-207
✉️ E-mail: ankauf@bvs-electronics.com
Verschwenden
RAC2.2; 150A; 3*AC 400V/50HZ, 3*AC 460V/60 HZ; ANALOGUE (+/- 10V); SECOND ENCODER INPUT FOR SPINDLE FEEDBACK OR ADD. MOTOR FEEDBACK; POSITION COMMAND VALUE, DIGITAL (16 BIT PARALLEL); ADDITIONAL BLEEDER (FOR BRAKING WITH MAINS FAILURE); INTERNAL BLOWER