PVS-100-TL
ABB Aurora Power-One PVS-100-TL Řetězový střídač
Podobný obrázek nebo symbolické foto
BVS Electronics: Certifikovaná kvalita
Opravy podle směrnice o strojních zařízeních 2006/42/EG
Další výhody BVS
Profitujete z:
Vaše výhody s BVS Electronics
Zvolte prosím variantu:
Oprava
Kompletní repase produktu*
Dostupnost: K dispozici napájení
Dodací lhůta: 2-3 týdny
Cena: na vyžádání
Expresní kompletní repase*
Dodací lhůta: na vyžádání
Cena: na vyžádání
Čištění a revize**
Dodací lhůta: 2-3 týdny
Už nepotřebné komponenty? Proměníme je v hotovost!
Požádejte o nabídku nyní!
📞 Tel.: +49 6181 95404-207
✉️ E-mail: ankauf@bvs-electronics.com
Verschwenden
ABB Aurora Power-One PVS-100-TL string inverter PVS-100/120-TL je třífázový stringový invertor s cloudovým připojením. Je to správné řešení pro nákladově efektivní decentralizované fotovoltaické systémy, jak pro otevřené prostory, tak pro velké komerční aplikace na střechách. Tato zcela nová platforma nabízí extrémně výkonné stringové invertory s výkony až 120 kW s cílem maximalizovat návratnost investic pro decentralizované otevřené prostory a velké komerční systémy na střechách. Šest MPPT optimalizuje energetický výnos zejména v případě zastínění. Extrémní výkon s vysokou integrační hustotou. Extrémně výkonný invertorový modul s až 120 kW šetří náklady na instalaci, protože je potřeba menší počet invertorů. Díky kompaktní velikosti dochází k dalším úsporám v logistice a údržbě. Díky integrovanému DC / AC izolačnímu spínači, 24 stringovým připojením, pojistkám a přepěťové ochraně nejsou potřeba žádné další spojovací skříně. Snadná instalace. Možnost horizontálního nebo vertikálního montáže vytváří flexibilitu jak pro otevřené prostory, tak pro střešní systémy. Kryty jsou vybaveny panty a rychloupínacími zámky, což snižuje riziko poškození skříně a vnitřních komponentů během uvedení do provozu a údržby. Standardní bezdrátový "wireless" přístup z jakéhokoli mobilního zařízení usnadňuje a zrychluje konfiguraci invertoru a systému. Vylepšená uživatelská přívětivost díky integrovanému uživatelskému rozhraní (UI = User Interface) umožňuje přístup k pokročilým konfiguračním nastavením invertoru. Mobilní instalační aplikace dostupná pro zařízení Android a iOS také zjednodušuje instalaci systémů s více invertory. Připojení měděných i hliníkových kabelů až do průřezu 185 mm² je možné. To minimalizuje ztráty na vedení. Rychlá integrace systému. Průmyslový standardní protokol Modbus / SUNSPEC umožňuje rychlou integraci systému. Dva ethernetové rozhraní umožňují rychlou a budoucnost zajišťující komunikaci pro PV systém. Integrace portfolia FIMER Plant. Je velmi snadné monitorovat vaše zařízení, protože každý invertor se může připojit k FIMER Plant Portfolio Manager. To zajišťuje vaše investice a jejich ziskovost v dlouhodobém horizontu. Flexibilita v návrhu systému a zastínění. Dvouúrovňová konverzní topologie a šest MPPT zaručují maximální flexibilitu v návrhu systému na střechách nebo v kopcovitém terénu. Tyto technologické možnosti vedou k optimalizovaným energetickým výnosům i při zastínění. Hlavní rysy • 6 nezávislých MPPT • Invertory bez transformátoru • 120 kW pro 480 V AC a 100 kW pro 400 V AC • Konfigurace přes Wi-Fi jako standard • Dva ethernetové rozhraní pro systémovou komunikaci • Široká sada specifických síťových standardů, které lze vybrat na místě • Dvouúrovňová topologie pro širokou vstupní oblast • Jak vertikální, tak horizontální instalace • Samostatná spojovací skříň pro rychlou výměnu • Ochranná třída IP66 • Maximální účinnost až 98,9%
Product Data DC Connection PV konektor
Product Data Euro efficiency in % 98
Product Data Display 4 LED diody, webové uživatelské rozhraní
Product Data Transformer ne
Product Data Height (mm) 869
Product Data Interfaces 1x RS485, 2x Ethernet (RJ45), WLAN (IEEE802.11 b/g/n na 2,4 GHz)