RAC4.1-400-460-AYD-W1
RAC4.1
Verschwenden
RAC4.1; 400A; 3*AC 400/50HZ, 3* AC 460V/60HZ; ANALOGUE (+/- 10V); SECOND ENCODER INPUT AND SYNCHRONOUS INPUT; POSITION COMMAND VALUE, DIGITAL (16 BIT PARALLEL); WITHOUT ADDITIONAL BLEEDER; INTERNAL BLOWER