ACS880-104-0600A-7
ABB FREQUENZUMRICHTER Einschub Modul 560 kW
Hasonló illusztráció vagy szimbólum fotó
BVS Electronics: Tanúsított minőség
Javítások a gépi irányelv 2006/42/EK szerint
További BVS előnyök
Ön az alábbiakból profitál:
Az Ön BVS Electronics előnyei
Kérjük, válasszon egy lehetőséget.:
Javítás
Teljeskörű termékfelújítással egybekötött javítás*
Elérhetőség: Elérhető teljesítmény
Szállítási határidő: 2-3 hét
Ár: kérésre
Sürgősségi javítás*
Szállítási határidő: kérésre
Ár: kérésre
Tisztítás és ellenőrzés**
Szállítási határidő: 2-3 hét
Csere
Csere - teljeskörűen felújított berendezésre*
Elérhetőség: kérésre
Szállítási határidő: kérésre
Vásárlás
Teljeskörűen felújított berendezés vásárlás*
Elérhetőség: kérésre
Új berendezés*
Nincs már szüksége az alkatrészekre? Pénzzé tesszük őket!
Verschwenden
Eingangsspannung 525-690 (600 UL, CSA) V
Nenn-Ausgangsdaten (IN) (PN) 600 A, 560 kW
Leichter Überlastbetrieb (ILD, PLD) 576 A, 560 kW
Überlastbetrieb (IHD, PHD) 449 A, 400 kW
Maximaler Ausgangsstrom (IMAX) 900 A
Verlustleistung 9000 W
Luftmenge 1300 m3/h
Geräuschpegel 72 dBA
Baugröße R8i
Abmessungen (HxBxT) 1397x240x583 mm
Standardmerkmale Wechselrichter Modul
IP20
Haupt-Regelungsprogramm
Sicher abgeschaltetes Drehmoment (STO)
** "Tisztítás és ellenőrzés" szolgáltatásunkra nem vállalunk garanciát.
Reparatur, Verkauf und Service für ABB ACS880-104-0600A-7 Baugruppen
Dies unterscheidet unsere produktüberholende Reparatur von konventionellen Reparaturen:
  • Anlehnung unserer Reparatur an die EG-Maschinenrichtlinie 2006/42/EG
  • Ausschließliche Verwendung der vom Hersteller oder Gesetzgeber neuen & zugelassenen Komponenten
  • Endtest mit original ABB Robotern
ABB ACS880-104-0600A-7 – Verkauf von Ersatz- und Austauschteilen sowie Neuteilen
Von diesen Kernpunkten profitieren Sie bei unseren Ersatz- und Austauschleistungen:
  • Umfangreich getestet und geprüft
  • Produktüberholte Ersatz- und Austauschteile sowie Neuteile
  • Bis zu 50% Ersparnis auf den Herstellerlistenpreis