RAC2.2-150-460-AOS-W1
RAC2.2
Verschwenden
RAC2.2; 150A; 3*AC 400V/50HZ, 3*AC 460V/60 HZ; ANALOGUE (+/- 10V); WITHOUT SECOND ENCODER INPUT; SERIAL INTERFACE (RS 232 C); WITHOUT ADDITIONAL BLEEDER; INTERNAL BLOWER